O spoločnosti Jungle Gym

Jungle Gym je popredným európskym dizajnérom a výrobcom drevených zariadení detských ihrísk pre privátne použitie. Ponúka široký sortiment detských ihrísk, modulov a príslušenstva, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.
.

Spoločnosť bola založená v roku 1994 a svoju vedúcu pozíciu na trhu si získala tým, že ponúka širokú radu unikátnych herných systémov.

V roku 1999 sa spoločnosť Jungle Gym presadila na trhu svojou jedinečnou patentovanou konzolou, s ktorou je možné bezpečne pripevniť robustné hojdačky a detské ihrisko. Tým sa stávajú ihriská bezpečné pre deti, jednoduché pre zostavenie a flexibilné..
BEZPEČNOSŤ

Jungle Gym je popredným členom Európskeho výboru pre bezpečnosť hračiek. Každá sada obsahuje komponenty, ktoré prispievajú k bezpečnosti našich výrobkov, ako sú skrutkové uzávery, rukoväte a zemné kotvy. Všetky výrobky Jungle Gym zodpovedajú norme EN 71-1, -2, -8 a -9 pre privátne použitie a drží "TÜV bauart" certifikát.


 

 

JEDNODUCHOSŤ

Detské ihriská Jungle Gym obsahujú rozšírený montážny set, ktorý zahŕňa pevné súčasti, spojovací materiál, vrtáky a ostatné súčasti, ktoré sú dôležité pre zostavenie. Prehľadný návod step-by-step (krok za krokom) zabezpečí, že sa stavba stane jednoduchou a zábavnou rodinnou aktivitou.

Vďaka kompletnosti si môžete ľahko zostaviť detské ihrisko podľa Vašich predstáv priamo na Vašej záhrade. Okrem nevyhnutných montážnych materiálov, príslušenstva a zábavných doplnkov, detské ihriská Jungle Gym obsahujú tiež sieť na pieskovisko, zabraňujúcu návšteve Vašich domácich miláčikov.

 


 ZÁBAVA

 

Detské ihriská Jungle Gym Vám umožnía vytvoriť záhradné kráľovstvo, ktoré Vašim deťom prinesie veľa radosti a zábavy na niekoľko ďalších rokov. Všetky detské ihriská Jungle Gym môžu byť rozšírené alebo upravené za pomoci širokej škály doplnkových modulov, mostov, hojdačiek a príslušenstva. Vždy si môžete vybrať z rôznych druhov vežičiek a kombinácie vhodné pre menšie či väčšie záhrady, podľa osobného vkusu alebo dostupného rozpočtu. Vždy sa môžete rozhodnúť, či ihrisko rozšíriť až neskôr a tak môže záhradné kráľovstvo Vašich detí rásť spolu s nimi.

Nákupný košík
Položiek: 0     Celkom:
banner banner banner banner banner