Prečo si vybrať Jungle Gym ?

Prečo Jungle Gym outdorové detské ihriská ?


Sme odborníci na dobrodružné, stimulujúce a zábavné vybavenie detských ihrísk pre deti. Produkcia detských ihrísk funguje už takmer tridsať rokov, ponúkame širokú škálu hracích veží, hracích setov, hracích domčekov a doplnkov.
Jungle Gym je uznávaný ako popredný návrhár bezpečného vybavenia detských ihrísk v Európe. Naše výrobky povzbudzujú deti k lezeniu, hojdačky a šmykľavky sú bezpečné herné prvky.
Jungle Gym ponúka celý rad vonkajších ihrísk, ktoré stimulujú pestrú škálu fyzických a mentálnych schopností. Taktické myslenie a riešenie problémov sú výzvy na rovnováhu a agilitu cvičenia a v spojení s ihriskom spájajú zábavné hranie a vzdelávacie skúsenosti. Ihriská umocňujú stimuláciu, fantáziu, kreativitu, pohyb, koordináciu a silu vaších detí.


Primárnym cieľom Jungle Gym-u je navrhovať, vyrábať a predávať ihriská, ktoré prezentujú inovatívny prístup k hraniu. To znamená, vyrábať vonkajšie detské ihriská s týmito znalosťami rodinnej zábavy, bezpečnosti a stimulácie. Náš expertný tím návrhárov pracuje s prísnymi bezpečnostnými predpismi ako prvý. Naše spoločné znalosti a skúsenosti nám umožňujú vytvoriť túto zbierku vonkajších ihrísk, ktoré spĺňajú individuálne potreby každého dieťaťa.

 

Detské ihriská Jungle Gym

 

Nenáročná montáž detských ihrísk Jungle Gym

 

 

 

Nákupný košík
Položiek: 0     Celkom:
banner banner banner banner banner